Jak se stát vynikajícím manažerem? Zlepšete své manažerské dovednosti

Práce manažerů není jen o řízení lidí. Kromě toho plánují, organizují, koordinují a kontrolují. Pro někoho je to práce snů, ale není snadné se prosadit a ustát enormní tlak na výsledek. Nabízí se tak otázka, jak posílit své postavení ve firmě a zlepšit manažerské dovednosti. Odpověď najdete v tomto článku!

Jak udržet krok s dobou? Pomůže manažerské vzdělávání

Manažeři musí zpracovávat informace, komunikovat se zaměstnanci a obchodními partnery, vykonávat rutinní činnosti a rozhodovat se pod tlakem. Často se musejí spoléhat na svůj úsudek a intuici. Jak se manažeři učí zefektivnit čas, práci a řízení lidí? Vzdělávají se a účastní se výukových programů.

Hledáte studijní programy, které vám dají víc jak jednorázové externí kurzy? Největším přínosem pro vás bude moderní koncept manažerského vzdělávání na Business Institutu, na kterém se naučíte převést teorii do manažerské praxe.

Studium MBA v kombinované formě zvládnete souběžně s prací

Studium MBA (Master of Business Administration) vám dává příležitost posunout se ve svém oboru na vyšší pozici. Pokud vám nechybí „drive“ a máte velké ambice, podejte si přihlášku ke studiu a sebevzdělávejte se na Business Institutu. Kombinované studijní programy jsou vhodné pro:

  • podnikatele
  • manažery na střední a vyšší pozici
  • vedoucí zaměstnance veřejné správy
  • další zájemce s vysokoškolským vzděláním nebo dostatečnou praxí

Co je kombinovaná forma studia?

Kombinovaná forma studia zahrnuje online vzdělávání a jedenáct lektorských setkání. Po úspěšném absolvování studia získáte titul MBA, odnesete si nezapomenutelné zážitky s lektory, aktuální know-how a cenné kontakty a zvýšíte svou hodnotu na pracovním trhu. To vše dokážete za rok a půl kombinovaného studia MBA.

Pozor: studium MBA začíná v březnu a říjnu

Pro všechny zájemce pracující na vedoucích pozicích máme skvělou zprávu: právě v březnu startuje kombinovaná forma výuky MBA, ale zbývají již poslední volná místa. Další zahájení MBA studia proběhne až v říjnu. Není na co čekat. Přihlaste se ke studiu a vyberte si jeden z oborů. Nebude to lehké, protože Business Institut nabízí hned několik programů: od MBA Podnikání a management až po MBA PR a komunikace, MBA Projektové řízení a plánování nebo MBA Strategický management.

Udělejte si pár minut času na vyplnění online přihlášky a zdokonalte se v manažerské oblasti. Naučíte se flexibilně reagovat na měnící se podmínky trhu a přispějete svými nápady k růstu firmy.

Publikováno: 27. 03. 2023 / Aktualizováno: 12. 03. 2024

Kategorie: Osobní růst

Autor: Denisa Vodenková