BBA studium může být vaším odrazovým můstkem

Chcete odstartovat kariéru, mít více možností, výhled na lepší pozici a plat, ale zatím nemáte vysokoškolské vzdělání? Studujte BBA (Bachelor of Business Administration), které vám pomůže připravit se na práci v managementu.

Studium BBA vám poskytne základní manažerské vzdělání a pomůže doplnit si nejen teoretické, ale také praktické znalosti. Je vhodné pro absolventy středních škol s maturitou i bez praxe, ale také pro každého, kdo chce být dobrým manažerem. Nemusíte mít strach, že budete muset opustit svou práci nebo se vrátit do školních lavic. Pokud si zvolíte studium BBA Základy managementu v kombinované formě, pak vás lektorská setkání čekají ve všední den v odpoledních hodinách, 1x pro každý studijní modul (celkem 7 za studium). Pokud za studiem cestovat nemůžete, nebo chcete maximálně šetřit čas, je vhodnou volbou 100% online studium BBA probíhající formou plnohodnotných video přednášek.

Program je zaměřen na jednotlivé disciplíny managementu, získání manažerských znalostí i praktických dovedností. Při studiu se seznámíte s odbornými pojmy, naučíte se efektivní Time management, seznámíte se s marketingovými nástroji, principy personálního řízení, vylepšíte si prezentační dovednosti a mnoho dalších.

Studium trvá 10–12 měsíců, vyučováno je v českém jazyce s akceptací slovenštiny a probíhá v Praze v případě kombinované formy, v případě online formy studujete odkudkoliv bez nutnosti dojíždět. Business Institut poskytuje svým studentům v rámci studia maximální komfort ve formě kompletních studijních materiálů a rozsáhlé online knihovny, ve které najdete nejen české, ale i cizojazyčné tituly potřebné pro zpracování seminárních a závěrečných prací. Přihlášku lze poslat online a je bezplatná.

Studium BBA vám pomůže připravit se na další vzdělávací programy jako například MBA (Master of Business Administration) a přispěje k rozšíření možností pro vaši kariéru. Získáte také mnoho užitečných znalostí využitelných ve vaší práci nebo přímo firmě.

Publikováno: 12. 06. 2021 / Aktualizováno: 09. 03. 2024

Kategorie: Nezařazené

Autor: Denisa Vodenková