DBA je prestižní profesní titul, o který je zájem

DBA je zkratka z anglického Doctor of Business Administration a znamená označení pro profesní titul. Studium DBA se mezi studenty těší velké oblibě. Díky absolvování programu se vám naskytnou nové příležitosti v pracovním životě, setkáte se s týmem zkušených odborníků a navážete nové kontakty. Své o tom ví i absolventi MBA programů na European School of Business & Management SE.

DBA (Doctor of Business Administration) je nejvyšší stupeň manažerského vzdělávání. Díky strukturovaným modulům si velmi rychle a prakticky osvojíte nejen problematiku implementace a hodnocení řešení, která mají vliv na celkové fungování firmy, ale také se naučíte rozvíjet myšlení při řešení výzev a překážek, které se v rámci manažerské praxe mohou objevit.

Studium DBA je vhodné nejen pro absolventy MBA programů, kteří si chtějí doplnit své odborné znalosti a dovednosti a povýšit je na nejvyšší možnou úroveň, ale i pro zkušené manažery, podnikatele, vedoucí pracovníky soukromých, veřejných
i neziskových organizací, kteří mají vysokoškolské vzdělání druhého stupně
a manažerskou praxi v délce nejméně pěti let.

,,Se studium MBA jsem byl natolik spokojen, že jsem se rozhodl pokračovat dále v DBA studiu. Velmi pozitivně hodnotím vysoce profesionální přístup profesorů a lektorů při vedení a prezentování modulů, které jsem absolvoval. Jejich odborné a praktické poznatky a zkušenosti, s nimiž se podělili na workshopech, byly pro mě zajímavé a inspirativní.‘‘ Říká absolvent programů MBA a DBA na ESBM (European School of Business & Management) Ing. Bc. Michal Karcol, B.S., MBA, DBA.

ESBM (European School of Business & Management SE) nabízí 3 DBA specializace - DBA Zdravotnictví, Executive DBA a DBA Soft Skills. Studium trvá pouze 1 rok a je možné jej zahájit kdykoliv během roku. Celý program absolvujete pomocí e-learningu a celkem se účastníte pouze 3 výukových dnů, které se konají vždy v sobotu, v centru Prahy. V e-learningovém systému naleznete bohaté studijní materiály, kontakt na lektory a studijní oddělení a veškeré potřebné informace ke studiu. Studium je rozděleno na 2 bloky a každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. Výstupem z každého bloku je poté seminární práce, případně případová studia. Studium je poté zakončeno vypracováním závěrečné práce a její obhajobou. Pokud se i vy chcete zařadit mezi úspěšné absolventy, podejte si přihlášku ještě dnes. 

Publikováno: 12. 05. 2023

Kategorie: Osobní růst

Autor: Marie Mojžíšová