Rouška je důležitá pro zdraví a může být i stylová

Opatření, která vláda schvaluje v souvislosti s koronavirou pandemií, většině obyvatelstva takříkajíc "lezou krkem". Museli jsme přistoupit ke změně životního stylu, navíc ty roušky... Dohadujeme se o tom, zda skutečně fungují, nebo spíše škodí a když nás nikdo nevidí, sundáváme e z tváře. Jenomže kvalitní roušky pro snadné dýchání s vrstvou aktivního stříbra skutečně fungují. A měli bychom být hrdí na to, že můžeme přispět k ochraně oslabených obyvatel.

O efektivitě nošení roušky co by prevence šíření koronaviru již nemusíte pochybovat. Několik studií renomovaných autorů prokázalo, že kvalitní rouška může snížit riziko nákazy až pětinásobně. A byť se onemocnění covid 19 nemusí většina populace obávat, nosit roušku je morální povinností kvůli ochraně chronicky nemocných a starých lidí.

Nošení roušky není nijak pohodlné, ale opět se stačí poohlédnout po takové, která má vyladěnou vnitřní vrstvu. Luxusní roušky české výroby najdete například v nabídce Rouškoshopu, kde mají také levné respirátory. Vysoce kvalitní roušky z potištěného saténového polyesteru nejenže dobře vypadají – zároveň účinně chrání a jejich nošení není noční můrou.

Na rouskoshop.cz najdete široké spektrum atraktivních motivů, které roušky posouvají na úroveň módního doplňku. S trochou nadsázky – možná si tak pěknou roušku ani nebudete chtít sundat. Nabídka čítá roušky pro chlapečky, holčičky, muže i ženy. Vyberte si potisk podle své libosti a ukažte svému okolí, že nošení roušky nemusí být taková otrava, jak si většina lidí myslí!

Publikováno: 04. 03. 2021 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Nezařazené

Autor: Denisa Vodenková