Velká pomoc pro malé živnostníky

Živit se sám, bez pomoci státu a být svým pánem, který si osobně shání zakázky, jde se svou kůží na trh a co si nevydělá - nemá, není nic jednoduchého. Kdo si to nevyzkoušel, nemá právo soudit, ani kritizovat. Že stát samoplátcům zdravotního a sociálního pojištění nic moc neulehčí, je bez diskuse. Naopak jim přitěžuje byrokratickými předpisy, jako je například nutnost mít sídlo firmy a označení provozovny. Aby si kadeřnice, zedník, pojišťovák, pokrývač, automechanik nebo obchodní zástupce držel svou vlastní kancelář a platil za ni nekřesťanský nájem, je nerozum a vyhazování peněz z oken. V dnešní době naštěstí existuje způsob, jak dostát legislativním pravidlům, zbavit se zbytečných starostí a ušetřit na tom. Jedná se o virtuální kancelář.

Proč virtuální kancelář?

Virtuální kancelář zprostředkuje optimální sídlo společnosti s doplňkovými službami, jako jsou provoz recepce, příjem telefonních hovorů a zajištění korespondence. Za pár korun měsíčně živnostník získá vyhovující servis a prestižní adresu, která pomůže jeho značce a zvýší jeho důvěryhodnost. Sídlo firmy v Praze zároveň garantuje menší zájem kontrol z dotčených úřadů, neboť kumulace firem v hlavním městě je tak velká, že na opakovanou kontrolu v jedné společnosti se dostane zhruba za 30 let.

Za pronájem ušetříte

Nabídka virtuálních kanceláří od Central Office je výbornou variantou pro všechny podnikatelské subjekty, které přemýšlí nad úsporou peněz. V řádu může jít až o stovky tisíc ročně. Nejenže živnostník ušetří provozní náklady, ale má k dispozici velmi dobré funkční administrativní zázemí a podporu. Sám se tak může s čistou hlavou věnovat své práci. Možnost pracovat na 100% a nemuset zatěžovat hlavu starostmi o běh kanceláře, je k nezaplacení. Každý by dal bůh ví co za to, aby měl tyto luxusní služby. Ve skutečnosti o tom není třeba pouze snít a sahat do peněženky nijak hluboko. Stačí si vybrat na nabídky nemovitostí na webových stránkách Central Office. Ceny za nájem adresy jsou kalkulovány v řádku několika stovek korun měsíčně.

Publikováno: 02. 08. 2020

Kategorie: Nezařazené

Autor: Denisa Vodenková