Chcete se stát profesionálem ve svém oboru?

Přemýšlíte nad tím, že rozšíříte své vzdělání? Zvažujete veškeré možnosti, které se v České republice nacházejí? Rádi vám představíme manažerské vzdělání, v čem se skrývají jeho výhody?

Studium profesních programů se vyplatí. Proč?

Jakákoliv investice do vašeho profesního i osobního života se vždycky vyplatí a časem vrátí. Z dostupných zdrojů můžeme potvrdit, že přes 90 % absolventů potvrzuje, že se jim tato investice vyplatila, konkrétně ve formě zlepšení pracovního uplatnění nebo posunu na vyšší pozice.

Studium na European School of Business & Management SE je postaveno na Oxfordském modelu výuky, který má kořeny v britském vysokoškolském systému a podporuje samostatné uvažování studentů, vyhledávání informací a logickou argumentaci, které staví nad teoretické znalosti.

Výhody studia:

  • Studium online při zaměstnání na plný úvazek
  • Možnost rychlejšího kariérního růstu i zvýšení platu
  • Rozšíření sítě užitečných profesních kontaktů
  • Velký výběr studijních programů
  • Profesionální lektorský tým složený z pedagogů a odborníků z praxe

Proč studovat na ESBM?

ESBM je držitelem prestižních mezinárodních akreditací od renomovaných zahraničních organizací. Získala několik ocenění za vysokou úroveň poskytovaného vzdělávání a je členem mnoha významných organizací zaměřujících se na podporu postgraduálního vzdělávání.

ESBM se nad rámec postgraduálních vzdělávacích programů věnuje také komplexnímu firemnímu vzdělávání, školení a kurzům v mnoha oblastech. Vzdělávají interaktivně, účinně a s osobním přístupem.

Přečtěte si, jak studium hodnotí absolvent ESBM - Richard Junák, MBA, LL.M., Facility manager One Planet, One Business. s. r. o.

,,Většina lidí chce ve svém životě něco dokázat či něčím být, a proto si staví různé milníky, ve kterých si plní své sny a přání. I já jsem měl a mám své milníky. Jedním z nich bylo postgraduální studium, a proto jsem ho ve svém věku 50+ začal studovat. Provedl jsem pečlivou analýzu a ze všech škol, které nabízejí postgraduální studium mi jednoznačně vyšlo ESBM. Jejich systém vzdělávání, přístup a profesionalita lektorů, samotné moduly a odborné workshopy jsou velice inspirující, motivující a na vysoké úrovni.“

Nespornou výhodou studia na ESBM je možnost zahájení výuky kdykoliv během celého roku.

A mnohem víc. Čeká na vás výuka vedena profesionálními lektory, kteří jsou špičky ve svých oborech. E-learningový portál, ve kterém studenti naleznou informace o přednáškách, veškeré studijní materiály a potřebné informace.

Prohlubte své znalosti, které vám napomůžou k vašemu vytouženému cíli. Přesvědčte se, že se titul vyplatí i vám. Kontaktujte nás a dozvíte se víc.

Publikováno: 02. 03. 2024

Kategorie: Osobní růst

Autor: Zuzana Koubková