Půjčka pro začínající podnikatele nabízí velmi rychlé vyřízení

Potřebujete finanční injekci a nejlepší by bylo, kdyby k vám dorazila ještě dnes? Stačí si prohlédnout nabídku, která je určena všem začínajícím OSVČ. Dohoda je snadná a její uzavření v pohodlí domova vyžaduje jen připojení k internetu a krátkou chvíli volného času. Je totiž pravdou, že dnes už se na klasické pobočky nechodí. Důvod k tomu totiž chybí, návštěva těchto míst by si vyžádala čas, který by moderním podnikatelům chyběl. Nakonec, platí okřídlené úsloví o tom, že čas je drahý a podle toho k němu musí všichni přistupovat. V opačném případě by nemohli obstát v silné konkurenci.

Volba částky je na zájemci

Kolik si touto formou můžete půjčit? Varianty jsou různé a platí, že půjčka pro začínající podnikatele se umí přizpůsobit různým scénářům, které píše sám život. Může to být investice do software počítače nebo vybavení řemeslnické dílny. Důvodů se najde celá řada a výhodou je, že se o nich nemusíte nikde zmiňovat. Jde o vaše svobodné rozhodnutí, které si rozmyslíte v pohodlí vlastního obýváku nebo kanceláře. Ke sjednání úvěru totiž není třeba papírový formulář a obchodní zástupce banky, který s vámi dohodne detaily přímo na pobočce.

  • 5 000 Kč je nejnižší možná částka, méně peněz už si touto formou půjčit nelze.
  • 30 000 Kč je maximum. Tato suma může sloužit například na vybavení kanceláře.
  • Lhůtu splatnosti si volí každý sám. Mantinely jsou jen dva, konkrétně 7 a 30 dní.

Velká šance pro nováčky

Nezáleží na tom, jak dlouho už jste v oboru. Můžete mít živnostenské oprávnění teprve krátkou dobu, nikdo nebude posuzovat vaši historii nebo obrat, případně se ptát na konkrétní obor, v němž aktuálně podnikáte. Půjčka na podnikání je maximálně svobodná a dovede pomoci vždy tam, kde je to nejvíce potřeba. Stačí ji oslovit pomocí krátkého formuláře a vše se začne už brzy vyřizovat.

Publikováno: 05. 02. 2024

Kategorie: Finance

Autor: Zuzana Koubková