Jak se stát odborníkem v oblasti řízení lidských zdrojů?

Schopnost efektivně motivovat zaměstnance může tvořit rozdíl mezi průměrným a vynikajícím podnikem. Pokud hledáte cestu, jak se stát odborníkem na řízení lidských zdrojů, studium na Cardiff Academy v oboru řízení lidských zdrojů, je pro vás ideální volbou.

Umět jednat s lidmi, ale také je motivovat, vytvářet skvělý kolektiv i je hodnotit, k tomu všemu potřebuje dobrý manažer znalosti a zkušenosti. Vybrat si lze z několika programů podle vašeho zaměření nebo specializace. Jedním z nich je program BBA Řízení lidských zdrojů, který studentům poskytne znalosti v oblasti personálního řízení, propojení teorie a praxe i řešení problémů.

Naučíte se základní metody rozvoje a vzdělávání zaměstnanců, metody hodnocení pracovních výkonů i různé formy odměňování. Výuku vede zkušený tým lektorů, kteří mají znalosti a zkušenosti z praxe, proto se během studia zaměříte i na reálné situace. Program je vhodný pro všechny se středoškolským vzděláním, kteří se chtějí ve své kariéře posunout kupředu a oblast HR je jim blízká. Navíc je studium BBA přípravou pro studium MBA (Master od Business Administration), ve kterém se získané dovednosti a znalosti prohlubují.

Absolventi BBA programu Řízení lidských zdrojů jsou po jeho ukončení vybaveni znalostmi a dovednostmi, které jsou vysoce ceněny na trhu práce. Mohou zastávat pozice v oblasti lidských zdrojů, personálního managementu, konzultace nebo řídit vlastní podnikání.

Že to zní přesně jako něco, co potřebujete? Pak není na co čekat, vyplňte přihlášku na Cardiff Academy a získejte titul BBA.

Publikováno: 12. 01. 2024

Kategorie: Osobní růst

Autor: Jana Kmentová